A „hiányzó egyenlet” probléma

Gazdag László (2002) A „hiányzó egyenlet” probléma. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2002 (2). pp. 5-37. ISSN 0865-7823

[img]
Preview
Text
GT_2002_2_01_Gazdag.pdf - NEM RÉSZLETEZETT

Download (614Kb) | Preview
Official URL: http://gt.nyme.hu/gt_2002_2.html

Tudományterület / tudományág

social sciences > economic science(s)

Faculty

Not relevant

Institution

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Item Type: Article
Additional Information: FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com #hozzárendelt szerző ismeretlen
SWORD Depositor: Sword Teszt
Depositing User: Tompa Zsófia
Identification Number: MTMT:3107112
Date Deposited: 2016. Nov. 15. 09:56
Last Modified: 2016. Nov. 15. 09:56
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/1051

Actions (login required)

View Item View Item