A növekedés korlátai: afrikai gazdasági viszonyok a 19. században

Balázs Judit (2000) A növekedés korlátai: afrikai gazdasági viszonyok a 19. században. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2000 (3-4). pp. 188-196. ISSN 0865-7823

[img]
Preview
Text
GT_2000_3_4_08_Balazs_u.pdf

Download (411Kb) | Preview
Official URL: http://gt.nyme.hu/gt_2000_3-4.html

Tudományterület / tudományág

social sciences > economic science(s)

Faculty

Not relevant

Institution

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Item Type: Article
Additional Information: FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com FELTÖLTŐ: Takács Eszter - ktk.takacs.eszter@gmail.com MatarkaID=1567883
SWORD Depositor: Sword Teszt
Depositing User: Tompa Zsófia
Identification Number: MTMT:1217195
Date Deposited: 2016. Nov. 18. 09:45
Last Modified: 2016. Nov. 18. 09:45
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/1171

Actions (login required)

View Item View Item