Kettős Gauss függvény alkalmazása

Csanády Viktória (2019) Kettős Gauss függvény alkalmazása. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 7 (1). pp. 37-47. ISSN 2064-2172

[img]
Preview
Text
Dim2019_05.pdf

Download (175Kb) | Preview
Official URL: http://doi.org/10.20312/dim.2019.05

Tudományterület / tudományág

natural sciences > mathematics and computer sciences

Faculty

Not relevant

Institution

Soproni Egyetem

Item Type: Article
SWORD Depositor: Sword Teszt
Depositing User: Horváth Csaba
Identification Number: MTMT:30954069
Date Deposited: 2020. Jan. 06. 14:18
Last Modified: 2020. Jan. 06. 14:18
URI: http://publicatio.uni-sopron.hu/id/eprint/1788

Actions (login required)

View Item View Item