Nemszerkeszthető Johnson-poliéderek számítógépes modellezése dinamikus geometriai módszerekkel

Talata István (2020) Nemszerkeszthető Johnson-poliéderek számítógépes modellezése dinamikus geometriai módszerekkel. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 8 (1). pp. 15-24. ISSN 2064-2172

[img]
Preview
Text
Dim2020_02.pdf

Download (1089Kb) | Preview
Official URL: http://doi.org/10.20312/dim.2020.02

Tudományterület / tudományág

natural sciences > mathematics and computer sciences

Faculty

Not relevant

Institution

Soproni Egyetem

Item Type: Article
SWORD Depositor: Sword Teszt
Depositing User: Horváth Csaba
Identification Number: MTMT:31677499
Date Deposited: 2020. Dec. 08. 09:52
Last Modified: 2020. Dec. 08. 09:52
URI: http://publicatio.uni-sopron.hu/id/eprint/1975

Actions (login required)

View Item View Item