Bikvadratikus interpoláció TIN felületmodellben

Kalmár János and Gribovszki Katalin Eszter and Benedek Judit (2020) Bikvadratikus interpoláció TIN felületmodellben. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 8 (1). pp. 35-41. ISSN 2064-2172

[img]
Preview
Text
Dim2020_04.pdf

Download (766Kb) | Preview

Tudományterület / tudományág

engineering and technology > agricultural engineering

Faculty

Not relevant

Institution

Soproni Egyetem

Item Type: Article
SWORD Depositor: Sword Teszt
Depositing User: Horváth Csaba
Identification Number: MTMT:31677507
Date Deposited: 2020. Dec. 08. 09:57
Last Modified: 2020. Dec. 08. 09:57
URI: http://publicatio.uni-sopron.hu/id/eprint/1977

Actions (login required)

View Item View Item