Items where Author is " Talata István"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Number of items: 4.

Talata István (2020) Nemszerkeszthető Johnson-poliéderek számítógépes modellezése dinamikus geometriai módszerekkel. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 8 (1). pp. 15-24. ISSN 2064-2172

Talata István (2018) A 120-cella és a 600-cella 3-dimenziós reprezentációiról. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 6. pp. 13-22. ISSN 2064-2172

Talata István (2017) Négydimenziós konvex politóp ábrázolása GeoGebrával. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 5. pp. 11-18. ISSN 2064-2172

Talata István (2016) Gömbközelítések poliéderekkel. DIMENZIÓK: MATEMATIKAI KÖZLEMÉNYEK, 4. pp. 13-21. ISSN 2064-2172

This list was generated on 2021. december 9. 13:54:12 CET.