Eretnekség a közgazdaságtudományokban

Menyhay Imre (2005) Eretnekség a közgazdaságtudományokban. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2005 (1). pp. 93-130. ISSN 0865-7823

[img]
Preview
Text
GT_2005_1_06_Menyhay.pdf

Download (16Mb) | Preview
Official URL: http://gt.nyme.hu/gt_2005_1.html

Tudományterület / tudományág

social sciences > economic science(s)

Faculty

Not relevant

Institution

Nyugat-Magyarországi Egyetem

Item Type: Article
Additional Information: FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu FELTÖLTŐ: Tompáné Székely Zsófia - tzsofi@emk.nyme.hu N1 MatarkaID=1569094
SWORD Depositor: Sword Teszt
Depositing User: Tompa Zsófia
Identification Number: MTMT:2196051
Date Deposited: 2016. Aug. 23. 11:23
Last Modified: 2016. Aug. 23. 11:23
URI: http://publicatio.nyme.hu/id/eprint/969

Actions (login required)

View Item View Item